Havayolu

Anadolu Lojistik, müşterilerinin her türlü taşımacılık talebine, en ideal çözümü sunma ilkesini benimsemiştir. Bu bağlamda havayolu taşımacılığı; denizyolu, karayolu ve demiryolu taşımacılığı gibi taşımacılık çözümlerinde tamamlayıcı rol oynamaktadır.

Devamı..

Denizyolu

Dünya ticaretinin % 80’inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde Anadolu Lojistik, dünya genelinde birçok müşteriye sadece Türkiye ve diğer tüm dünya ülkeleri arasında değil; Türkiye dışında farklı ülkeler arasında da kıtalar arası akılcı lojistik çözümleri üretmektedir.

Devamı..

Kara-Demiryolu

Ulusal/Uluslararası karayolu taşımacılık hizmetlerimiz ile hem ülke içinde, hem de Türkiye ile Avrupa, İskandinavya, Baltıklar, Yakın ve Orta Doğu ile Kuzey Afrika ülkeleri arasında karayolu köprüleri kurmaktayız.                         

Devamı..

Hakkımızda

Piyasa ekonomisi ilkelerine inanır ve bu ilkelere bağlı hareket ederiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiriz. Şirketimiz Anadolu Deniz köklü geçmişi ve geniş bilgi ağı Türkiye’nin yanı sıra birçok Orta Doğu, Asya ve Avrupa ülkesinde her koşulda güvenilir taşımacılık hizmeti vermektedir.